JAGUAR WALKING

Sosyal medya yönetimi, bir marka için müşterileri ile arasında ki bağı kuvvetlendirmek için gereklidir. Ancak doğru konumlandırma ve gerçekçi bir anlizle başarının yakalanması sağlanabilir.

STRATEJİ GELİŞTİRME

99%

MARKA İTİBARI

99%

KRİZ YÖNETİMİ

99%

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Markanız, ürünleriniz ya da rakipleriniz ve tüm gelişmeler hakkında ki tartışmalar artık internet üzerinden yapılıyor. Sosyal medyada sizi en çok ilgilendiren konuşmaları buluyoruz.

SOSYAL MEDYA ANALİZİ

Marka itibarınızı korumak için tüketici davranışlarını analiz edip, sektörün trendlerine göre yönetiyoruz ve satış ve pazarlama  stratejileri geliştiriyoruz. Markanızın sosyal medya yaşamını sürekli kontrol ediyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya, Markaların ve tüketicilerin iletişimi sosyal medya ile değiştirdi. Sosyal Medya Yönetim platformları çalışanlarınızı daha etkili yönetmenize ve sosyal medya üzerinden daha akılcı ve hızlı iletişim kurmanıza yardımcı olur.

GÖRSELLEŞTİRME

Sosyal medya görselleştirme yazılımları ile şirketinizin hem sosyal medya hem de online pazarlama aktivitelerini daha rahat izleme ve görme imkanına sahip oluyorsunuz.

STRATEJİ GELİŞTİRME

Markanızın, ürününüzün ve rakiplerinizin analizi yaparak sosyal medyada size en uygun stratejileri belirliyoruz.

KONUMLANDIRMA

Markanızın hangi sosyal medya mecralarında yer alması gerektiğini ve markanızın dijital kimliğini oluşturuyoruz.

YÖNETİM

Markanızın ve ürünlerinizin tüm sosyal medya hesaplarının yönetilmesi ve hedef kitlenizin oluşturulmasını sağlıyoruz.

MARKA İTİBARI

Marka itibarınızı korumak adına takipçilerinizle sağlıklı ve sürekli iletişim kurarak tüm sosyal medyalarda sizin adınıza çalışmalar yapıyoruz.

KRİZ YÖNETİMİ

Olası bir kriz anında markanıza özel kriz yönetimi yönergelerimizle, sosyal mecralarda marka itibarınızın yara almadan kurtulmasını sağlıyoruz.

KAPSAMLI ANALİZ

Markanızın yada ürününüzün hangi sosyal mecralarda hangi kitleye uygun olduğunu analiz eder ve mevcut sosyal mecralarınızda ki yapınızı analiz ederiz.

RAPORLAMA

Markanızın bizimle çalışmaya başladığınız andan bu güne kadar olan gelişimi ve tüm değerlerini görselleştirdiği ve detaylandırıldığı rapordur.

TOPLULUK YÖNETİMİ

Markanıza veya ürününüze ait olan sosyal medya kanallarında, web sitesi ve bloglarda hedefe uygun toplulukların oluşturulmasını, uygun içeriklerin geliştirilmesini yapıyoruz.

REKLAMLAR

Hedef kitlenizi ve hedef kitlenizin kullandığı sosyal medya kanallarını belirleyerek onlara amacınıza ve stratejinize uygun en etkili ve verimli reklam göstermenizi sağlıyoruz.

INFLUENCER

Markanızı veya ürününüzü doğru influencer’ların hayran kitlesiyle potansiyel müşterilerinize doğal olarak sunarak, marka bilinirliğiniz ve marka değerinizin organik olarak sosyal medyalarda artmasını sağlıyor.

DİJİTAL PR

Markanız hakkında dijital iletişim kanalları kullanılarak online itibar yönetimini ile halkla ilişkiler yönetiminizi yapıyoruz. Markanızın dijitaldeki izlenimini, imajını oluşturup, yönetiyor ve değiştiriyoruz.

OPTİMİZASYON

Markanızın yada ürününüzün yer aldığı sosyal medya hesaplarınızı genel yapı ve görünümünüze göre tasarlayıp dizayn ederek, hem trafik hemde etkileşimin artmasını sağlıyoruz.

BAŞLAMAYA HAZIR MISINIZ?

HADİ BAŞLAYIN!

Marka Güveni

Sosyal mecralarda marka demek güven demektir. Tüketiciniz ile aranızda ki bağı LoveBrand olacağınız şekilde kuvvetlendiriyoruz.

Etkileşim Odağı

Markanızı ve ürünlerinizi seven kitlenizin sizi sevdikleri kişilerle paylaşmalarını sağlayarak etkileşimi arttırıyoruz.

Sürekli İletişim

Markanızın sosyal mecralarında takipçilerinizle yada potansiyel müşterilerinizin soru yada önerilerine anında cevap veriyoruz.